armiravi 28.03.05 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere!

Küsimus selline: mul kõhul 12cm pikkune arm. Arm nabast paremal, alt üles ja sellise kujuga nagu väike mägi, st ei ole mitte sissepoole. Laius 7mm. Kas sellist on võimalik ilusamaks lõigata? Olen ühe lapse ema, kuid plaanis veel sünnitada. Kui ma tuleksin teie juurde oma armi jutuga, kas te soovitaksite mul enne oma lapsed ära muretseda ja siis uuesti teie juurde pöörduda? Mis maksab teie juures konsultatsioon ja mis võiks maksta selline armi op?

Ilusat päeva jätku ja kõike head,
28 aastane neiu

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

tere 28 aastane neiu! Ilma konkreetset armi nägemata on tõesti võimatu lõplikku vastust anda, kuid kindlasti on mõttekas laps(ed) enne sünnitada ja siis armi korrigeerida. Konsultatsioon sellise probleemiga maksab 200.-, täpset operatsiooni hinda saan öelda ikkagi pärast armi nägemist ( orienteeruvalt 5000 - 6000 krooni). Tervitustega, Dr. Peep Pree