Karvade eemaldamine 01.11.04 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere ole 21 aastane neiu.mul on selline küsimus,kolm kuud tagsi hakkasid kasvama mul näol karvad.Ma ei kujuta ette palju see läheb maksma,kas tehakse seda operatsiooni,ja miks minul,ma olen ju naine.

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Kndlasti soovitaksin alustada endokrinoloogi konsultatsioonist võimalike hormonaalsete häirete diagnoosimiseks ja seejärel ehk uurida Tallinnas Vitakliinikust karvade laser-eemalduse võimalikkust. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree