Keha karvad 13.07.04 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Sooviksin eemaldada karvu jalgadelt nii, et tulemus püsiks pikka aega (~1 aasta). Millist moodust soovitate kasutadaning mis komplikatsioone need võivad põhjustada? Samuti sooviksin teada, kus ja kui kallis on antud protseduur?

Tänan!

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Kindlasti on üheks kauem-kestva efektiga karvade eemadamise võimaluseks laser-depilatsioon. Soovitaksin selle võimalusi ja hindu uurida näiteks Tallinnas asuvast Vitaclinikast. Tervitustega, Dr. Peep Pree