tere 10.02.04 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

mul on selline probleem, et mu häbememokad on nähtavalt suured (või midagi selle taolist). igaljuhul, on see mulle ääretult ebameeldiv. olen kuulnud, et nende pikkust saab lühemaks lõigata. palju see maksma läheks? aidake, palun, sest kannatan sellepärast väga!

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Reeglina teevad günekoplastilisi operatsioone naistearsti-günekoloogid. Ehk ka mõni plastikakirurg, kuid mitte Clinicas. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree