ilukirurgia 20.07.04 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

tere! minul on kõhul suur rasvakiht. kui palju maksab selle eemaldamine, kas kõhule jäävad sellest armid ja kui kiiresti sinna rasv tagasi tuleb?

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Naha-aluse rasvkoe vaakumeemaldus e. liposuktsioon ei pruugi väga paksu raskakihi korral efekti anda ja on vajalik ka kõhuplastika e. abdominoplastika opertsioon. Erinevate operatsioonide korral jäävad erinevad armid ja ka rasvkoe taastumine on erinev. Seega - "leidke aega plastikakirurgi konsultatsiooniks !" Tervitustega, Dr. Peep Pree