ilulõikus ,kõrvad väiksemaks 20.10.04 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

sooviks saada informatsiooni kõrvalõikuse kohta ,kuna mu kõrvad hoiavad peast eemale .kas tehakse ka 23 aastaselt ja kui palju maksavad

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Loomulikult tehtakse "eemalduvate kõrvade" korrigeerimisoperatsioone ka 23 aastasele patsiendile. Selline operatsioon kohaliku tuimestusega maksab 8 300 krooni. Tervitustega, Dr. Peep Pree