lõike armid näos 27.05.04 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

mul oli 2003 a augusti lõpus autoavarii, mille tagajärjel lõikas klaas mulle näkku 3-4 armi (18 õmblust), täpselt ninajuurele ja parema silmalaole. sooviks teada erinevaid armide eemaldusviise(kuidas, kuhu jA kui kaua paraneb, kas läheb paiste jms) ja nende umbkaudseid hindu.
ettetänades Signette

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Lugupeetud Signette! Nii nagu ma juba ka siin kliinik.ee portaalis olen korduvalt vastanud - olemasolevaid arme ei ole võimalik EEMALDADA ! tervitustega, Dr. Peep Pree