Ninaoperatsioon 06.05.01 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere!

Kas ülespidi nina on võimalik normaalseks teha? Mis see maksta võib? Mul on jäänud mulje, et Eestis on kvaliteedi ja hinna suhe isegi parem kui mujal, kas see vastab tõele? Tänan vastuse eest!

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere ja tänan küsimuse eest!

"Ülespidi" nina e. ninatipu operatsioonid on täiesti võimalikud. Sõltuvalt vajalikust operatsiooni mahust võib üldnarkoosis operatsiooni hind olla meie Tartu kliinikus alates 17 600 kroonist, kohalikus tuimestuses tehtud operatsioon on loomulikult odavam.

Ka mina arvan, et Eestis on hinna ja kvaliteedi suhe plastilis-esteetilistel operatsiooonidel vägagi soodus.