silikoonrinnad 07.06.03 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Paigaldasin silikoonid 6 aastat tagasi, välisriigis. Olen kaks korda sünnitanud. Käisin paar aastat tagasi mammoloogi juures ultrahelis, öeldi, et kõik korras. Kas vaatamata sellele, et ultrahelis kõik korras on, pean ikkagi nad välja vahetama ja millal? Probleeme nad mulle ei tee, kui siis nad on natuke välja veninud, kuna raseduse ajal ja imetamisel läksid väga väga suureks ja arme on ka palju.
Ja veel, mul kadus rindade tundlikus peale operatsiooni, kas seda pole võimalik taastada? Kas on võimalik, et peale järgmist operatsiooni tuleb tundlikkus tagasi???

Ette tänades
Karmen

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Lugupeetud Karmen,
Kindlasti EI PEA rinnaproteese vahetama, kui Te ise rindade kujuga rahul olete ja ultraheli-kontrollil on kõik korras. Vahetama peab siis, kui selleks põhjust on. Kardan, et rindade kaotatud tundlikkus uue operatsiooniga EI TAASTU.
Lugupidamisega, Dr. Peep Pree