Tere 02.11.04 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Mulle räägiti, et silikoonrinnad võivad lennukis lõhkeda, sooviksin teada, kas see on ülepaisutatud jutt või on tõesti võimalik, et nii juhtub? Nt kui on võimalik, siis kui suurel protsendil 100-st juhtudest see võib juhtuda? Või sõltub see ka sellest, kui suured silikoonid on, et suurematel suurem risk? Nimelt plaanin endale silikoonrindasid lasta panna ja see jutt tegi mind küll väga murelikuks.

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Ärge kah kõike uskuge mida keegi Teile räägib. See jutt ei vasta tõele. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree