Ultraheli teinud arst saatis mu perearstile vastuse milles oli kirjas-PERURETRAALSELT KALTSINOOSI. Kahjuks perearst ei tea mida see tähandab. Kas saate selle eestikelde panemisega aidata? 27.07.22 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Ultraheli uuringu vastus.
Ultraheli teinud arst saatis mu perearstile vastuse milles oli kirjas-PERURETRAALSELT KALTSINOOSI. Kahjuks perearst ei tea mida see tähandab. Kas saate selle eestikelde panemisega aidata?

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Kahjuks on küsimus tulnud valel aadressil. Palun saata see uroloogile.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.