Kas sellised näitajad on normaalsed? 16.03.07 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Tere! Olen 16-aastane ja käisin hiljuti arsti juures ja tahaksin teada, kas sellised testi tulemused on normaalsed:
S-FSH - 7,84 U/I
S-LH - 3,71 U/I
S-Prolaktiin - 188,00 mU/I
S-Progesteroon - 1,08 nmol/l
S-E2 (östradiool) -

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Teie hormoonanalüüs on korras, progesterooni väärtus vastab tsükli I (follikulaarsele faasile). Täpsemalt seletab Teile uuringu määranud arst.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.