beebil keha peal lööved 06.07.21 / Allergoloogia

Külastaja küsib:

Tere!3 kuusel beebil tehti 4 aprill sünnitusmajas tuberkuloosi vaktsiin ja kuu hiljem läks süsti mäda punn katki ja hiljem avastasin et oli üks punn tekkinud ja neid punne on käe varre ja selja ja kõhu peal ja neid punne tuleb juurde et kas võib olla tuberkuloosi bakter ja arstilt pole abi saanud ei ole osatud öelda mis punnid need olla võivad määrin salvi aga tuleb juurde punne

Arst vastas:

Kaja Julge

dr Kaja Julge

Pediaater

SA Tartu Ülikooli Kliinikum

Tere,

Kindlasti on vaja nahaarsti vastuvõtule pöörduda ja vajadusel konsulteerib ta infektsionistiga.
Kjulge