Tere umbes 2 kuud olnud selline asi keele küljel 21.03.22 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Oskate pildilt öelda on midagi tõsis,et vähk või kasvaja või midagi muud? Kaasuv haigus ka 1 tüübi diabeet.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Ainult pildi järgi õelda, millega tegemist, ei saa. Minu hinnangul see vähi moodi ei ole. Suuõõs on seedetrakti osa ja ka seal võivad olla haavandid. Aprilli keskpaik on ju varsti ja selle ajaga midagi hullu juhtuda ei saa.