lihased 24.10.05 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

papsil oli tööõnnetus,mille tulemus rebenesid osa käelihastest. Käel on näha, kuidas lihased on kokku (kämpu) vajunud. Kohalikud arstid ütlesid, et kasvab ise kinni, aga on tööjõu kaotus. Sooviks teada, millise arsti poole siin "kliinikumis" võiks pöörduda, et teostada väheke põhjalikumad uuringud. Ja kas on vaja võtta ka perearstilt saatekirja?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Pöörduma peaksite traumatoloog-ortopeedi poole. Saatekiri perearstilt on vajalik.