Peenikeste lõhkenud veresoonte likvideerimine 21.04.23 / Veresoontekirurgia

Külastaja küsib:

Tere!

Peale kahte rasedust tekkis mul palju pindmisi pisikesi lõhkenud veresooni eelkõige jalgadel. (nagu ämblikuvõrgud) Käisin Medemis kliinikus (kuna sõbranna soovitas) konsultatsioonis, et kas nendega saab midagi ette võtta? Ja nemad vastasid, et ja muidugi, teeme laseriga. Käisin kaks korda. Kuid nüüd on olukord selline, et need on peale laserit veel tugevalt nüüd näha ja kohati isegi hullemaks läinud. Kas võiksin tulla teie vastuvõtule, et uurida olukorda, et kas on sellele lahendust?

Arst vastas:

Veronika Palmiste-Kallion

dr Veronika Palmiste-Kallion

Kardiovaskulaarkirurg

Tere!

Võite loomulikult tulla vastuvõtule. Minu vastuvõtud on praegu avatud Medita Tallinna kliinikus.
Tegemist on kosmeetilise probleemiga ning veenilaiendite puhul ei räägi me tervistumusest, vaid kontrolli all hoidmisest - et ei paistaks nii väga silma.

Veronika Palmiste
veresoontekirurg