Jäsemete arterite ateroskleroos 02.06.17 / Veresoontekirurgia

Külastaja küsib:

Tere. Mul tuvastati jäsemete arterite ateroskleroos, kuna ma ei talu joodi siis jäi kompuutri uuring tegemata. Kas on veel mingit võimalust uuringut teha. Liikumine on jäänud väga piiratuks ja suur soov normaalselt, ilma valuta käia. Lugupidamisega

Arst vastas:

Veronika Palmiste-Kallion

dr Veronika Palmiste-Kallion

Kardiovaskulaarkirurg

Tere!

Kindlasti soovitan ühendust võtta uuesti dr. Tiit Mereniga, et jätkata tegelemist - nii on Teile endale kõige lihtsam. Olemas on erinevaid uuringuid, mida saame teha ka neile, kellel on päriselt joodile allergia.

Tervitades,
Veronika Palmiste