haav veeni peal 11.05.17 / Veresoontekirurgia

Külastaja küsib:

mul on hüppeliigese juures haavand 2*3cm, mis ei parane ja valutab

Arst vastas:

Veronika Palmiste-Kallion

dr Veronika Palmiste-Kallion

Kardiovaskulaarkirurg

Tere!

Patsiente, nagu Teie, on mul kõige lihtsam konsulteerida haavaõe vastuvõtul. Palun helistage 6661900 numbril ja registreeruge haavaõde Jaanika Orava vastuvõtule (perearsti saatekiri on vajalik). Saame Teid üle vaadata ja otsustada, mis on veel vajalik. Kirja teel ja anonüümselt kahjuks seda olukorda leevendada ei saa.

tervitades,
Veronika Palmiste