Hüdrotseele operatsioon 13.04.08 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Mul on diagnoositud Hüdrotseele ja see eemaldatakse kirurgilisel teel. Küsimus aga - kui kaua ma orienteeruvalt peale operatsiooni haiglas veel pean olema? See on minu jaoks väga oluline, sest olen just gümnaasiumi lõpetamas ja operatsioon on täpselt lõpueksamite vahel.

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
tavaliselt ollakse selle operatsiooni järgselt haiglas 6 - 24 tundi. Imelik ainult, et miks te lasete end lõpueksamite ajal lõigata? See pole selline haigus, mida peab nüüd ja kohe tegema. Saaks ju sobivama aja kokku leppida.
Ülo Zirel