Urodünaamiline uuring 06.12.07 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Tere,
Kus seda uuringut teha saab, kaua see aega võtab, palju maksab ja mis see endast kujutab?

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
urodünaamilist uuringut saab teha Tallinna Lastehaiglas ja Tartu Ülikooli Kliinikumis. Aega võtab uuring ca 40 minutit. Hinna leiab haigekassa kodulehelt. Selle uuringuga saab hinnata kusepõie lihase ja sulgurlihase talitlust.
Ülo Zirel