Valu kusepõies. 19.02.07 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Tere.Kuu aega tagasi oli mul tugev kusepõie põletik mida ravisin antibiootikumidega.Analüüsid said küll korda aga valu on ikka peale pissil käimist .See annab tunda isegi siis mõnikord kui istun.Pissil käies on mul tunne nago midagi oleks ees .Kusi jookseb nagu piiratult peene nirena.Kas äkki oleks vaja minna ultrahelisse või tsüstoloogiasse.Mulle tehti uuringutel ainult röntgen, vereanalüüs ja uriinikülv.

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
jälle totaalselt anonüümne kiri - ei sugu ega vanust. Mis nõu ma oskan anda.
Ülo Zirel