Krooniline kuseteede põletik? 04.10.06 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Olen augustikuu algusest jamanud valudega alakõhus ja läbinud ciprinoli ravikuuri kuid valud alakõhus käimisel voodist ülestõusmisel ei ole ära läinud,joon igasuguseid ravimteesid mida arstid on soovitanud.Naistearstil ja kirurgide juures käidud.Kas valud alakõhus ei kaogi kroonilise kuseteede põl

etiku puhulära?Istudes ja lamades valusid ei ole.

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
ma ei arva, et teil üldse kuseteede põletikku on. Peaks siiski muud kõhuvalu põhjust otsima.
Ülo Zirel