öösek põiel mitte käimine. 06.12.05 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Tere mul on selline mure ,et öösel on pissi häda aga ma ei lähe(kange) ja kui hommikul ärkan ei tunne et häda enam on aga kui lõpuks meelde tuleb ,siis põiele minnes selline tunne,et jääbki jooksma ja kõht hakkab valutama.Kas see on halb, kui ma öösel ei lähe ja sellest ka see valu, siis kui lõpuks lähen?(olen naisterahvas ja 26aastane)
Suured tänu ette juba , kui leiate aega vastata mu kirjale.Tervist teile ja teie patsientidele.

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
põie ülevenitamine ei ole tõesti mõistlik. Ärge tarvitage õhtul vedelikku, kui ei soovi öösel tõusta.
Ülo Zirel