konsultatsioon 03.01.08 / Toitumine ja ülekaalulisus

Külastaja küsib:

Tere,
tahan rasvaprotsenti alandada ning korrigeerida mõned toitumisharjumused, öelge palun, kas Tartus on mõni arst, kelle poole saaks sellega pöörduda?

Ette tänades,
Maria

Arst vastas:

Kristel Ehala-Aleksejev

dr Kristel Ehala-Aleksejev

Arst-toitumisterapeut

Tartu Ülikooli Kliinikum

Tere.
Võite pöörduda Tartus Esmedi meditsiinikeskusesse (Ülikooli t 4, tasulisele vastuvõtule registreerimine toimub telefonil 745 6478, koduleht www.esmed.ee), kus on avatud kaalukabinet. Esmaseid nõuandeid võiksite aga küsida ka oma perearstilt.
Heade soovidega, dr.Ehala