söömisest tulenev pahaolek 21.08.07 / Toitumine ja ülekaalulisus

Külastaja küsib:

Tere!!!!
Olen 22 aastane neiu ja viimasel ajal alati kui söön või tarbin alkohoolseid jooke läheb mul juba väikestest kogustes süda pahaks. Olen aastaga alla võtnud juba 8 kilo+siis peale synnitust alla võetud kilod................synnitasin poolteist aastat tagasi ja peale seda on kaal kogu aeg langenud, see minus muret ei tekita................alla võtminine on igati positiivne, aga viimasel ajal ei taha ma midagi süüa, see on kestnud varsti juba kuu. enam ei tahaks kaalu ka langetada, sest päris luu ja nahk ka olla ei tahaks. Kas oskate sellise juhtumi kohta midagi õelda. On see normaalne ja kui ei ole, siis millest see võib oleneda..........?

Arst vastas:

Kristel Ehala-Aleksejev

dr Kristel Ehala-Aleksejev

Arst-toitumisterapeut

Tartu Ülikooli Kliinikum

Tere.
Kahjuks pole kirja põhjal võimalik otsustada, kas tegu on ainuüksi toitumisest tingitud kaalulanguse või mõne meditsiinilise probleemiga. Ka ei selgu kirjast teie kasv ja praegune kaal. Soovitan teil pöörduda perearstile või tulla minu vastuvõtule (tel:533 18 088), et saada oma probleemile selgitust.
Heade soovidega, dr.Ehala