Mükoplasmoos 21.02.08 / Suguhaigused

Külastaja küsib:

Tere!
Mul diagnoositi mükoplasmoos. Lugesin aga siit, et see võib tekkida ka kelleltki saamata. Kuidas on seda võimalik kindlaks teha, kas ma olen selle kelleltki saanud või on see mul nö. iseenesest? Enne kui ma kedagi veel haigeks hakkan tembeldama, tahaks teada...

Arst vastas:

Airi Põder

dr Airi Põder

Dermatoveneroloog

STD & J erapraksis

Selleks, et kindlaks teha kas urogenitaalne mükoplasmoos on saadud nakkuslikul teel, tuleks teha vastavad uuringud Teie partneril/partneritel. Muud võimalust polegi...