Kondyloomid 09.06.04 / Suguhaigused

Külastaja küsib:

Tere!
Oleks kysimus seoses kondüloomidega. Sain nende raviks mingi vedeliku, millega määrides enamus tüükaid kadus esimese ravikuuriga (yks ravikuur: 4 päeva ravi, 3 puhkust), kuid see tüügas, mis esimesena tekkis, jäi ka pärast mitut ravikuuri alles. Kuna 4 ravikukuuri võis maksimaalselt teha, siis sellega ravi ka piirdus. Nüüd on lisaks sellele allesjäänud tüükale hakanud tekkima jälle uued... Mismoodi probleemi lahendada?

Ette tänades

M.

Arst vastas:

Airi Põder

dr Airi Põder

Dermatoveneroloog

STD & J erapraksis

Tuleks kindlasti eha uus korduv ravikuur. Selleks tuleks kasutada juba mõnda teist ravimit/ravimeetodit (need on olemas).