Imelik sügelus 30.03.04 / Suguhaigused

Külastaja küsib:

Tere!

Selline küsimus, kui olen sekspartnerit vahetanud tekib imelik valu ja sügelus, mehel on ka tunda andnud. Püsipartneriga on kõik korras. Millest see võib olla?
Et uue suhte puhul selline asi tekib, kondoomi ei kasuta.

Arst vastas:

Airi Põder

dr Airi Põder

Dermatoveneroloog

STD & J erapraksis

Teie poolt kirjeldatud kaebused võivad tekkida mitmel põhjusel:
- uuel partneril on mõni põletikuline protsess urogeniaaltraktis või
- uue partneri urogenitaaltrakti mikrofloora mõjub Teile esialgu ärritavalt
Hiljem teie organism kohaneb uue partneri mikroflooraga ja kaebused taandarenavad.