lühinägelikkuse ravi... 17.12.01 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Tere.

Kannan prille tugevusega -2,25 mõlemal silmal. Olen kuulnud operatsioonist, mis tehakse lühinägelikkuse 'eemaldamiseks'. Kus seda Eestis soovitaksite Teie teha lasta ja mis sellise operatsiooni hind?

Lugupidamisega,

Ivika

Arst vastas:

dr Leo Schotter

Lühinägevust korrigeerivaid lõikusi tehakse Tallinnas Nõmme Erahaiglas (6506177) ja OÜ Silmalaseris (6460484). Hind on vastavalt 2'500 EEK ja 11'000 EEK ühe silma kohta. Sellise suhteliselt väikese miinuse puhul tulemuse vahet pole.