Küsimus 16.10.06 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Tere,

ma olen 21aastane ja mu silma nägemine on juba 6 aastatstabiilselt -3,75. Sooviksin teada, milline operatsioon mul (PRK või LASIK) oleks kasulikum, mõttekam teha.

Arst vastas:

dr Tiina Pakosta

Oftalmoloog

Silmakeskus Laservisioon

Tere,

Kui arvestada Teie lühinägelikkuse astet (-3,75) siis sobivad Teile mõlemad meetodid, nii PRK kui LASIK. Loomulikult on LASIK nii paranemise kiiruse kui ka operatsioonijärgse valulikkuse seisukohalt palju mugavam ja parem meetod.
lisainfo www.laservisioon.ee

Parimate soovidega

Tiina Pakosta
Laserkirurg