silinderklaasidega pilt ujub 30.03.06 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Kas on normaalne, et silinderklaasidega pilt ees ujub ja teravustamine tuleb väikse ajalise nihkega? Olen kuulnud tuttavatelt kel silinderklaasid, et sellega harjumine võtab aega, üks aga ei olegi sellega ära harjunud. Kas peaksin ootama äraharjumiseni või midagi muutma.

Arst vastas:

dr Tiia Jugaste

Oftalmoloog

Silmakeskus Laservisioon

Tere,

Silinderklaasidega harjumine võib võtta aega paar kuud. Juhul kui pilt jääb ikka ujuma, palun pöörduge Teile prillid kirjutanud ja valmistanud asutusse ja paluge kontrollida prillide sobivust Teie silmadele.

Parimate soovidega
Tiina Pakosta