Pupilli suurenemine 28.02.05 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Mõni aeg tagasi vajus mu parema silma pupill loperguseks, mõne hetke järel see taastus. Nüüd on nii juhtunud vähemalt kolm-neli korda päevas. Juhtub see väga erinvatel hetkede, nii et silmade pingutamisega, lugemisel näiteks, seda seostada ei saa. Milles võib probleem olla?

Arst vastas:

dr Leo Schotter

Peaks külastama silmaarsti põhjuse väljaselgitamiseks, põhjused võivad olla tingitud mõnest algavast silmahaigusest või ka neoroloogilisest haigusest.