mis silmadel viga 22.02.05 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Tere.Mul selline asi et silmaülevalt ehk ripsmete alt tuleb mingeid tükke,(tükid eemaldan ära kuna see segab)pärast seda lähevad laud punaseks ja hakkavad veritsema ja mingit vedelikku välja ajama.Mis see ollla võiks ja kas see vajab ravi?Ei oska midagi teha.

Arst vastas:

dr Leo Schotter

Eks ikka mingi laugude põletikuga tegu ole. Peaks silmaarstile pöörduma.