seksuaalsed probleemid 15.08.04 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

elan koos abikaasaga 7 aastat. armastan teda väga. meil on seksuaalsed probleemid. meie ei tea mis viga on. proovisime kõike, aga seksuaalsest kontaktist ma ei tunne rahuldust. võtsin konsultatsiooni Rakveres, Kohtla-Järvel, Jõhvis, aga ei ole saanud vastust. aabikaasa on 27 aastat vana, mina 23 aastat vana ja meie situatsioonis arstid räägivad, et meie oleme noored ja ei oska üksteist rahuldada. meie teame, et see on vale, meie ei häbene voodis, proovisime kõike, aga resultaati ei ole. kas te võite meile aidata? kas teie vastuvõtule peame kahekesi tulla?meie oleme Kohtla - Järvelt. ootame teie vastust. aitah! oleme venelased.

Arst vastas:

Lemme Haldre

dr Lemme Haldre

Psühholoog-psühhoterapeut, kliiniline seksuoloog

Erakliinik Elite

Tere Vabandan väga, et pidite oma kirjale nii pikalt vastust ootama, aga põhjuseks oli arvuti tehniline probleem.
Kuna Teie kirjas on väga vähe informatsiooni, siis on tõesti väga raske mingit nõu anda. Minu vastuvõtule võite tulla, kuid ma ei valda vene keelt vabalt. Kui räägite ka mingil määral eesti keelt, siis võite tulla Tartusse Elite kliinikusse. Esimene kord võite tulla ka üksinda. Kindlasti soovin aga edaspidi kohtuda mõlemaga koos.
Teine võimalus, mida pakun soovitan, on kohtuda seksuoloog dr. Vladimir Vihljajeviga Tallinnas. Tema juurde saate registreeruda tel. 5029751.
Jõudu ja edu soovides Lemme Haldre