seksuaalsete tunnete puudumine 18.11.05 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Tere puuan oma probleemist raakida selline asi et puudub seksuaalsed tunded parast erinevate antidepressantide soomist ja naistele ei motle tean et sellest on ka mu malu hairitud ja ei ole mingit tuju jne. Ajus ei saa mingit naudingut masturbeerides. Juba kadunud elu mote jne ei vaata tudrukut endale aga ise ei taha ka ilma armastuseta seksi. Selle parast ei votagi endale tudrukut et need tunded puuduvad ja habi on. Kas on voimalik ravi jne. On mingit rohtu mis toovad seksuaalsed tunded tagasi. Tosiselt on paha olla ja ega tuleviku peale ei motle ka enam. Nii raske on.
Ette tanades.

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere. Kindlasti võib aidata. Tasub teha mingi uurunguid, vaadata hormoonide nivot, vähemalt testosteroon veres. Tulge konsultatsioonile, arutame, uurime,aitame.