Peenise ejakulatsioon 04.12.16 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Sooviks teada, et miks mul vahekorras ei toimu ejakulatsiooni. Peenis erekteerub ja peab kaua vastu aga lõpp puudub? See segab rohkem minu naist sest ta arvab et viga on temas aga see nii ei ole ja selleparast otsin lahendust sellele...

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere! Küsimus on väga lai ja keeruline, kuna põhjuseks on päris mitu tegurid võivad olla. Ma sain aru et varem oli kõik korras Mis on nüüd muutunud? Kas partner on sama? Kas vahekord ei toimu liiga tihti (näiteks igapäevaselt või mitu korda ühel päeval – siis sperma lihtsalt ei jõua välja töötama. Ega Te ei võta mõned rohud (näiteks antidepressandid) mis võivad mõjutada ehk päärsida seemnepurset. Kui Teie masturbeerite oma käega kas siis ejakulatsioon toimub? Kui nii siis võib olla et naiste tupp on liga lai ja penis ei saa piisava kontakti tupe seinaga. Esmaabiks soovitan tahe pausi 3-4 päeva, tavaliselt see aitab, Võib proovida vahetada seksuaalsed asendit, mõnikord ka see aitab, kuna tunned on teissugused. Üldjuhul soovitan pöörduda arsti konsultatsioonile, siis teostatakse mõned analüüsi – uuringud ja otsetatakse täpsemalt põhjuseid.