orgasm 05.06.06 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Ma olen 24-aastane,ja ei ole kordki tundnud orgasmi,mehega elame juba 3,5 aastad,meil on regulaarne seksuaal elu, oleme üritanud igasuguseid poose,kuid mina ikkagi pole sinna maani jõudnud.Mida teha,ja mis võib olla viga?

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere. Minu poolt kohe tulevad küsimused - kuidas üldtervis? kas olete ennem masturbeerinud (ja siis orgasmi saite?), kas juhtuvad seksuaalsed fantaasiad?, kas toimub orgasm uniaial? jne. Aga otsem ja parem kui teie pöördute naisseksuoloogi juurde. Tallinnas see on Ester Väljaots, Veronika Elmet, Tartus on Lemme Haldre. Kui vaja telefoonid -saadan numbrid.