Suur mure viljatus 02.04.07 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Tere Dr.Vihljajev Olen 28a.ja sooviksin peresse last, olen käinud korduvatel uuringutel sperma kvaliteedi kontrollimas,kolm korda.Tü.kliinikumis,ja tulemused olid nõrgad, normaalseid seemnerakke 0% Saanud ravimeid Vasonit,prostamiin,tulemused ikka ei parane.Naisele tehti kehaväline vljastamine ja see ebaõnnestus.Naine25a. läbis enne uuringud ja kõik oli korras.Mida asjast arvate,kas tasub üldse enam pingutada ja raha raisata sellepeale ja ma ei saagi omale lapsi või on veel mingi võimalus.Tänan vastuse eest.

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere. Mõnikord kehaväline viljastamine ebaõnnestub esimesed korrad. Üldjuhul soovitakse proovida vähemalt 3 korda. Soovitan pöörduda dr. Punabi konsultatsiooniks, kuna just tema rohkem tegeleb meesteviljatusega. Vladimir