probleem 07.11.06 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

tere
otsin lahendust sellisele probleemile.
olen 43 aastane mees ja see viga hakkas ilmnema umbes 1,5aastat tagasi,nimelt tekib liiga kiiresti seemnepurse umbes 2min.jooksul on kõik läbi.olen juba proovinud ka vahekorra ajal mõtteid mujale viia,aga ikka tulutult.
kasutasin ka peenise rõngaid ja mingit tuimestavat aerosooli mida sekspoes müügil aga ei midagi .kas on ka mingi lahendus sellisele probleemile?
tänades

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere. Võib arvata et teil on mingi põletik suguvaldkonnas. Soovitan pöörduda meestearsti juurde - teeme analüüsi, otsime põhjust, pakkume lahendust. Vladimir.