põlve naksumine 21.06.03 / Reumatoloogia

Külastaja küsib:

Tere.
Olen 57.a. naine. Paar nädalat tagasi hakkas mu parem põlv kõndimise ajal kuuldavalt naksuma. Ja see kestab siiamaani. Kunagi on samas põlves olnud ka liigesepõletik.
Millised on ravivõimalused? Kelle poole peaksin pöörduma(reumatoloog,ortopeed)?
Tänu ette.

Arst vastas:

dr Kati Otsa

Reumatoloog

Erakliinik Reumed, Tallinna Keskhaigla reumatoloogia osakond

Tere!
Võite pöörduda mõlema nimetatud spetsialisti poole!
Samuti võite apteegist osta mõnda glükoosamiini preparaati ja hakata tarvitama. Kirjast ei selgu, kas koos naksumisega kaasneb ka valu...