Naksuvad liikmed. 14.07.03 / Reumatoloogia

Külastaja küsib:

Tere.

Olen 25-a naine ja probleemiks on naksuvad põlved, randmed, jalalabad. Juba mõni aasta, täpsemalt ei oskagi öelda, millal alguse sai. Mingeid valusid ei esine. Ja alati ka ei naksu, aga üsna tihti, et muret tunda. Kas saab ise midagi ära teha?

Ette tänades,
Tiina

Arst vastas:

dr Kati Otsa

Reumatoloog

Erakliinik Reumed, Tallinna Keskhaigla reumatoloogia osakond

Tere!
Liigeste lihtne naksumine ei ole haiguslik ja seega pole põhjust ka muretsemiseks.