ravimi toime,kõrvaltoime,kasutamine teiste ravimit 07.07.04 / Ravimid

Külastaja küsib:

Soovin teada cardace kasutamisel ravimi toimet, kõrvaltoimet ning teiste ravimitega koos kasutamise toimet. Kasutan praegult Calcigran forte, Panzynorm forte, Betaloc zok, Raniberl, Hjertemagnul ja vajaduselAllopurinoli.
Kasutan praegult Norvasci , l.juulist ravimi kallinemisega ei ole võimalik enam osta.
Varem oli võimalus ravimitoimet raviminfost lugeda aga täna ei olnud see võimalik. (Igaksjuhuks teatan oma vanuse - 73 N)

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Ümberkirjutamiseks liiga pikk jutt. Lugege aadressilt:
http://legeartis.pegasus.ee/ravimid.php?op=vaata&id=240

Kalle Kurvits