Kroom 10.03.02 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tere!

Küsiksin veel. Olen suur magusasööja juba lapsest peale, varem kaalule ei mõjunud, nüüd juba 52.a. ja on hakanud ka kaal sipa suurenema. Ostsin kroomi tablette KELASINi omad. 100tk 70.-. Minule need küll pole mõjunud, millist kroomi veel proovida? Ütlete võib-olla, et ära osta magusat, aga lihtsalt ei saa, nii isu on.

Suured tänud vastamiste eest! Helgi

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Proovige Bio-Chromiumi.

Bio sarjas on ka teisi häid dieedivahendeid, Bio-Fiber, Bio-Cla. Viimase info aadressil:

http://www.magnum.ee/cgi-bin/script/kaup?enable-zero=yes&kaup=33656

Kalle Kurvits