Lacto-7 ja teiste samalaadsete tarvitamisest 14.09.07 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tere! Kas piimhappe bakteritega tablette võib pikalt või pidevalt tarvitda? Või oleks soovitav mingeid vahepause pidada, või pole see oluline? Ei leia kasutamise kestvuse kohta mingit infot. Olen 40 a.naine. Tänan Teid ette!

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Ikka peate lähtuma vajadusest, kas vajate neid nii pikka aega.
Piimhappebakterid on ka toiduga saadavad, jogurtist näiteks.

Kalle Kurvits