Noni toimest 05.04.07 / Ravimid

Külastaja küsib:

Firma Enlive kaudu on võimalik saada liitumisel Noni taimest tehtud tooteid. Aili Paju tervisenõuannetest olen kuulnud, et Noni on kasulik vähkkasvajate puhul. Mul on IV astme munasarja pahaloomuline kasvaja. Eelmisel aastal alustati kemoteraapiaga ja siis oli operatsioon ning pärast jätkus veel kemoteraapia. Sel aastal on haigus tagasi ja praegu saan jälle kemoteraapiat. Tahaks nõu, kas ma võin kasutada ja kas mulle sobiks Noni tee, Nitro FX, mahl?

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Müügil olevad Noni't sisaldavad tooted on toidulisandid. Toidulisanditele ravitoime omistamine on seadusega vastuolus ja seda ei kavatse ka mina teha, seda enam, et minu teemade hulgas pole toidulisandeid mainitudki.
Nitro FX pole apteegis müügil, aga juttu on selle kohta netis küll, pole vaja ümber jutustada, lugege:
http://www.lerson.ee/estonian/nitro-fx.php

Kalle Kurvits