Relifex 14.11.07 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tere, käisin arsti juures, arst arvas, et mul on munandimanuse põletik ja määras prooviks relifexi 2 nädalaks. See mõjus väga hästi ja peale kuuri oli veel umbes nädal hea olla. Peale seda hakkas vana valu tagasi tulema. Kas mure võib kaduda ,kui teha pikem kuur? Kas relifexi ilma retseptita ei saa, kuna kui ma sinna arsti juurde aja panen, siis saan arsti juurde alles kuu aja pärast. mis te arvate

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Ilmselt ei piisanud Relifexi toimest teie põletiku ravimiseks, vaid ainult kaasneva valu vaigistamiseks.
Tuleb uuesti arstile pöörduda. Ja proovige alustuseks helistada arstile, kui ta soostub ravi sama ravimiga jätkama (pole kindel), siis saab ta teile kirjutada uue retsepti, pole just suur vaev.

Kalle Kurvits