Söögiisu vähendamine 21.02.04 / Ravimid

Külastaja küsib:

Lp proviisor, apteegid on täis salenemisvahendeid. Millist nendest te soovitaksite, et vähendada söögiisu ja mõtete keerlemist maiustuste ümber. Iseloomu on vähe. Olen 44 aastane naine, 165 cm pikk ja kaalun 78 kilo.

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Apteegis puuduvad vahendid söögiisu pärssimiseks, mida mina siin soovitada võiksin.
On küll retseptiravim Reductil, mille toime võib sellesuunaline olla, kuid selle määrab arst, seega annab ka soovituse.

Magusaisu eraldivõetuna pidavat sõltuma kroomist. Paljudel toidulisanditel on see juures. Sobiva leidmiseks külastage nõnda hästivarustatud apteeki.

Edu soovides,
Kalle Kurvits