cardace kasutamine 25.06.01 / Ravimid

Külastaja küsib:

Abikaasa tarvitas enne südameoperatsiooni (klapi vahetus) ja tarvitab ka praegu cardacet, infolehega tutvumisel selgus ,et cardacet ei tohi kasutada aordiklapi stenoosi puhul! Mida teha?

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Kõige parem on ikkagi küsida nõu oma raviarstilt. Tegemist on retseptiravimiga ja selle kasutamise eest saab vastutada ainult ravi määranud arst.

Kalle Kurvits