Herbalife 14.03.05 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tere!
Lasin sõna otsese mõttes endale kaela määrida 3x 550 gr. Herbalife preparaati eesmärgiaga kaalu alandada. Olen 104 kg raske ja 63 aastat vana. Põen ka südamerütmihäireid.(tarvitan perearsti poolt kirjutatud ravimeid cardace, digoxin ja südame aspiriin)
Müügiagent koostas oma "raviplaani" kus ma peaksin iga päev võtma 2 supilusikatäit Herbalife + toidurikastaja looduslik guaraana ja thermojetics. Kokku läheb 1 kuu maksma 2700 EEK ja nii peaksin neid mökse tarvitama 6 kuud.
Kas ma sellega endale halba ei tee, ei tahaks "kallist" kraami ka ära visata....

Ette tänades, Jaan Põlvast

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Miks ei küsi te seda "müügiagendi" käest?
Apteek pole Herbalife't kunagi müünud ja ei oma adekvaatset infot selle toimete kohta. Loodetavasti aga ei ole kahjulik rohkem kui rahakotile.

Kalle Kurvits