ravimiinfo 30.04.01 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tere,

Sooviksin infot fenibut ravimi kohta. Ema on seda pikemaajaliselt tarvitanud. Eestis seda enam müügil ei ole. Mis on selle ravimi müügilt kadumise põhjuseks ja kas selle pikemaajalisem tarvitamine on ka kahjulik?

Tänan.

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Ravim on jälle müügil, vähemalt Uus Apteegis Tartus, Pikk 62. Tootja registreeris selle hiljuti ja sai müügiloa.

Kalle Kurvits